10k Potentiometer LA42DWQ-22 10k Ohm Variabele snelheid aandrijving Potentiometer 22mm
Basis eigenschappen
Land van herkomst
Sichuan, China
Merknaam
BONENS
productmodel
Reeks
Handelsgoederen
Verpakking
Kartonnen verpakkingen
Productdetails
Markeren:
10k potentiometer LA42DWQ-22
Aariabele snelheidsdrijving potentiometer 22 mm
LA42DWQ-22 10k potentiometer
Model Number: LA42DWQ
Product Name: snelheidsregulerende potentiometer
Brand Name: BONENS
Opening Diameter: 22mm
Color: Zwart
Rotary: Eenmalige draai
Dimension: 22mm
Colour: Zwart
Protection Level: IP65
Insulation Voltage: 250V
Packaging: 10 stukken/doos
Productomschrijving
Gedetailleerde specificaties en kenmerken
10k potentiometer LA42DWQ-22 10k ohm Variabele snelheid potentiometer 22 mm
productnaam:
10k Potentiometer LA42DWQ-22 10k Ohm Variabele snelheid aandrijving Potentiometer 22mm 0
productbeschrijving:
LA42DWQ-22 precisiefrequentiekonverter snelheidsregulerende potentiometer, gatgrootte: 22 mm, weerstandsbepalingen: 1K 2K 5K 10K weerstand kan worden aangepast, potentiometer kleur: zwart,beschermingsniveau: IP65, aantal verpakkingen, 10 stuks per doos, LA42DWQ-22 precisiefrequentiekonverter snelheidsregeling potentiometer voordelen, lange levensduur, uitstekende geleidbaarheid, ingebouwde knop en wijzerplaat,hoge precisie, hoge stabiliteit
10k Potentiometer LA42DWQ-22 10k Ohm Variabele snelheid aandrijving Potentiometer 22mm 1
Productkenmerken:
10k Potentiometer LA42DWQ-22 10k Ohm Variabele snelheid aandrijving Potentiometer 22mm 2 Standaard installatie gat ontwerp, installatie poort 22 mm
Makkelijk te installeren met gaten
Komt met een knop en een wijzerplaat, waardoor de werking en het gebruik van de gebruiker aanzienlijk worden vereenvoudigd 10k Potentiometer LA42DWQ-22 10k Ohm Variabele snelheid aandrijving Potentiometer 22mm 3
10k Potentiometer LA42DWQ-22 10k Ohm Variabele snelheid aandrijving Potentiometer 22mm 4 Loodloze bedrading, met schroeven om bedrading te installeren, handiger en milieuvriendelijker
Productgrootte:
10k Potentiometer LA42DWQ-22 10k Ohm Variabele snelheid aandrijving Potentiometer 22mm 5
10k Potentiometer LA42DWQ-22 10k Ohm Variabele snelheid aandrijving Potentiometer 22mm 6
Specificatieparameters:
Modelnummer
LA42DWQ-22
Type
Roterende potentiometer
Plaats van oorsprong
China
Resistentie
1K 2K 5K 10K 20K 50K 100K
Resistentie Tolerantie
± 5%
Nominaal vermogen
2W
Maximale werkspanning
660 V
Werktemperatuur
-55°C tot 125°C
Verpakking
10 stuks per doos
Vermogen (watts)
2W
Grootte van de installatie
22 mm
Rotatie
300°
Resistent materiaal
Cermet
Beëindigingsstijl
Z-Bend
Type actuator
Gordel
Aantal beurten
1
Gebruik
Frequentiebeheerspotentiometer
Grade van bescherming
IP65
toepassingsgebied:
10k Potentiometer LA42DWQ-22 10k Ohm Variabele snelheid aandrijving Potentiometer 22mm 7
10 stuks per doos 500 stuks per doos
10k Potentiometer LA42DWQ-22 10k Ohm Variabele snelheid aandrijving Potentiometer 22mm 8
productcatalogus:
10k Potentiometer LA42DWQ-22 10k Ohm Variabele snelheid aandrijving Potentiometer 22mm 9
Fabrieksdisplay:
10k Potentiometer LA42DWQ-22 10k Ohm Variabele snelheid aandrijving Potentiometer 22mm 10
10k Potentiometer LA42DWQ-22 10k Ohm Variabele snelheid aandrijving Potentiometer 22mm 11
Vragen:
10k Potentiometer LA42DWQ-22 10k Ohm Variabele snelheid aandrijving Potentiometer 22mm 12